Xiaomi 39493

TOP 49 v kategorii Lampičky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Xiaomi 39493

Noční lampa Mi 2 EU RGBW 18x LED Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 - zjistěte její klíčové vlastnosti a hlavní výhody: - Vestavěné moduly Wi-Fi i Bluetooth - Inteligentní ovládání...
1 037 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z TonerPartner
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (29)

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 88 045 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 728 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 584 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 5 328 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 11 073 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 18 986 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 772 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 985 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 880 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 075 recenzíDalší informace

Materiál
plastové

Popis produktu

• Vestavěné moduly Wi-Fi i Bluetooth
  • Inteligentní ovládání SMART - ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a podpora hlasových asistentů
  • 16 milionů dostupných barev
  • 18 malých žárovek LED , z nichž 12 má výkon 0,6 W a 6 má výkon 0,3 W
  • Jasné a měkké světlo - dvouvrstvá technologie míchání světla, obrácené tváření i inovativní konstrukce odvodu tepla
  • Jas až 400 lumenů
  • Ideální jako světlo do obývacího pokoje i jako klasická noční lampička!

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 RGBW lampička - rozsviťte svůj domov a užijte si dobrou náladu!

Rozjasněte místnosti pomocí chytrého světla Noční lampa Mi 2 !

Ovládání světla pomocí smartphonu výběrem z 16 milionů dostupných barev - nebojte se, že nenajdete ten, který vám bude nejlépe vyhovovat! Noční lampa Mi 2 kombinuje výhody měkkého osvětlení, delšího dosahu, nastavení jasu a inteligentního hlasového ovládání, což z něj činí všestrannou a moderní noční lampičku!

• Vyplňte celou místnost měkkým světlem: díky jedinečnému designu Noční lampička Xiaomi Mi 2 dokáže naplnit celou místnost měkkým a příjemným světlem a vytvořit tak uvolňující atmosféru.
  • Větší dosah světla: světlo Noční lampička Xiaomi Mi 2 má větší rozsah osvětlení než jeho předchůdce, který umožňuje rovnoměrné osvětlení větší části místnosti .
  • Jasné a měkké světlo: světlo Noční lampička Xiaomi Mi 2 nabízí nastavitelný jas, který umožňuje přizpůsobit světlo vašim potřebám, ať už jako jasné světlo na čtení nebo měkké světlo pro relaxaci.

RGBW Mi Bedside Lamp 2 - inovativní technologie míchání světla pro tu nejlepší možnou atmosféru!

Technologie míchání světla použitá při konstrukci noční lampičky Mi Bedside Lamp 2 je pokročilý mechanismus, který uživatelům umožňuje vytvořit dokonalou noční atmosféru!

To však není jediná inovace!

• Nejkvalitnější zdroj světla: záruka, že osvětlení bude nejen účinné, ale také příjemné pro oči. Noční lampička Xiaomi Mi 2 byl vybaven 18 malých LED žárovek, z nichž 12 má příkon 0,6 W a 6 0,3 W . Lampy svítí s maximálním jasem 400 lumenů , takže dokáže v interiéru udržet jedinečnou atmosféru.
  • Dvouvrstvá technologie míchání světla: tato pokročilá technologie se zaměřuje na rovnoměrné míchání různých barev světla. Funguje na principu kombinace různých světelných zdrojů, jako je teplé a studené bílé světlo a barevné LED diody . Výsledkem je jemné a harmonické světlo noční lampičky Xiaomi Mi Bedside Lamp 2, které není ani příliš ostré, ani příliš chladné což v místnosti vytváří příjemnou atmosféru.
  • Vícebarevné světlo: díky možnosti výběru ze široké škály barev, uživatel si může noční lampičku Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 přizpůsobit svým individuálním preferencím - může to být teplé, tlumené světlo pro relaxaci nebo intenzivnější barvy, které dodají místnosti energii.
  • Dokonalá noční atmosféra: díky své schopnosti vytvářet dokonalou kombinaci barev a intenzity světla je svítidlo Mi Bedside Lamp 2 je dokonalým nástrojem pro vytvoření správné atmosféry . Lze jej použít k relaxaci, meditaci, čtení nebo jen jako estetický dekorativní prvek.

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 EU - noční lampička s mimořádně jednoduchým, intuitivním a pohodlným ovládáním

Chytrá noční lampička Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 byla vybaven pohodlným a intuitivním dotykovým panelem .

Stačí se dotknout panelu jasu lampy Noční lampička Xiaomi Mi 2 zapnete světlo a posunutím nahoru nebo dolů změníte intenzitu a barvu.

V dolní části pásu se nachází také dotykem tlačítka vypnete noční lampičku Mi 2 .

• Krátký stisk v horní části lišty - mění světlo; Dlouhý stisk - změní režim osvětlení.
  • Posouvání lišty nahoru nebo dolů - změna jasu.
  • Tlačítko ON / OFF - krátký zapne/vypne světlo, dlouhý - zpozdí vypnutí zařízení.

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 - lampa s Wi-Fi, Bluetooth připojením a podporou hlasového asistenta!

Chytrá noční lampička Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 má adresu vestavěné moduly Wi-Fi a Bluetooth díky čemuž je skutečné SMART světlo!

• Připojení přes Wi-Fi a Bluetooth umožňují pohodlnou obsluhu svítidla z aplikace XiaomiHome / MiHome nebo prostřednictvím hlasového asistenta .
  • To znamená, že noční lampičku Mi Bedside Lamp 2 lze ovládat nejen pomocí dotykového panelu, ale také prostřednictvím mobilní aplikace .
  • Inteligentní l noční zesilovač Xiaomi je plně kompatibilní s Google Assistant a Apple HomeKit . Díky tomu je stačí vydat hlasový příkaz k zapnutí nebo vypnutí světla, změně jeho barvy nebo intenzity!

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 - špičková kvalita provedení a promyšlené detaily

Při výrobě lampy Noční lampa Mi 2 byly použity nejkvalitnější materiály a nejnovější technologické postupy!

• Noční světlo Xiaomi Noční lampa Mi 2 je charakterizována hodnotou s speciální optická struktura a pokročilá technologie spojování světla , které byly vytvořeny pomocí přesných výrobních technik, jako je tryskání a řezání CNC.
  • Noční světlo Noční lampička Xiaomi Mi 2 díky vysoce kvalitní LED diody, pokročilá technologie kombinování světla a dvouvrstvý difuzor umožňuje dosáhnout hladkého a rovnoměrně lesklého povrchu. Všechny barvy noční lampičky Mi Bedside Lamp 2 jsou vyzařovány rovnoměrně po celém povrchu krytu a tím je zajištěn ještě lepší výsledek!

Noční lampička Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 EU - jemný budíček pro začátek dne a večerní usínání

• Lampy Noční lampička Xiaomi Mi 2 nabízí režim simulace východu slunce . To pomáhá usnadnit tělu jemné probouzení, i když je za oknem ještě noc . Noční lampička Xiaomi Noční lampa Mi 2 ideální do ložnice každého spáče!
  • Noční lampička Xiaomi Mi 2 je to pomoc nejen při probouzení, ale také při usínání - toto světlo v režimu nejnižšího jasu generuje jas menší než 2 lumeny . Tento jas pomáhá jemně osvětlit místnost a zároveň neztěžuje usínání.
  • Časovač navíc umožňuje automatické vypnutí světla v nastavenou hodinu!

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 RGBW noční lampička - jedno zařízení a tolik využití!

• Vytvoření útulné atmosféry - užívejte si měkkého světla Noční lampa Mi 2 , schoulit se do klubíčka s knihou a používat dotykové ovládání, díky němuž se budete cítit jako doma i na cestách.
  • Noční lampička Xiaomi Mi 2 nabízí až 16 milionů barev pro každý okamžik a náladu . Teplotu barev lze také nastavit od teplé po studenou bílou. Kromě toho, Mi Noční lampa 2 má řadu inteligentních funkcí, jako jsou: časovač, noční režim a plány .
  •   Noční lampa Mi 2 podporuje hlasové ovládání abyste mohli vstoupit do věku inteligentního osvětlení. Už nemusíte vstávat z postele, abyste zhasli světlo. Stačí světlo zapnout nebo vypnout, případně nastavit jas, barvu nebo teplotu barev pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant .
  • Noční lampička Mi Bedside Lamp 2 je také navržena pro použití se Siri a domácími aplikacemi na iPhonu, iPadu, Apple Watch a Macu - ovládání jedním dotykem, hlasem a dokonce i automatizací, abyste mohli ovládat své Noční lampa Mi 2 jednoduché a bezpečné!

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 EU RGBW lampa - specifikace:

• Výkon: 9W
  • Připojení: Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Teplota barev: 1700K - 6500K
  • Světelný tok: max. 400 lm
  • Dlouhá životnost: 25 000 h
  • Komunikační standard: Bluetooth, Wi-Fi
  • Vlastnosti: dálkové ovládání z aplikace, změna jasu, změna barvy
  • Další informace: 16 milionů barev, Amazon Alexa, Google Assistant, kompatibilita s Apple HomeKit
  • Barva pouzdra: bílá
  • Délka: 200 mm
  • Šířka: 140 mm
  • Výška: 200 mm
  • Hmotnost : 780 g
  • Obsah sady: návod k použití, zařízení, napájecí zdroj

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

• Svítí dostatečně v různých barvách

Výrobek splnil všechny požadavky

• , zakoupeno v Svět Počítačů

Splňuje očekávání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• pěkná, funkční lampička